Інструкції та матеріали для україномовних студентів

Шановні студенти!

На період карантину більшість дисциплін кафедри біохімії та медичної хімії буде доступна для проходження в дистанційному режимі у спеціально створених Google-класах. Нижче наведена покрокова інструкція щодо користування цим інструментом.


1. Щоб приєднатися до курсу та ознайомитися з теоретичним матеріалом і завданнями, перейдіть за посиланням на гугл-клас, яке буде розміщено на сайті кафедри у розділі DISTANCE LEARNING на вкладці відповідної дисципліни. Дисципліни шукайте за мовою навчання, спеціальністю та курсом. У гугл-клас можна зайти з комп'ютера, планшета або смартфона. Для цього необхідно мати персональний акаунт Google!


2. Натисніть "приєднатися" (значок "+" у верхньому правому куті сторінки).


3. Введіть код курсу. Для кожного курсу існує окремий код, який буде повідомлено старостам груп.


4. Далі дійте за інструкціями, розміщеними у гугл-класі та на сайті кафедри у відповідному розділі дисципліни.


5. Деякі завдання потребують виконання вручну. Ваші відповіді на такі завдання надсилайте для перевірки Вашому викладачу на електронну пошту, адреса якої буде вказана в гугл-класі або на сайті кафедри у відповідному розділі дисципліни.

Формат документа з відповіддю - .doc, .docx, .pdf, .jpeg.

В темі листа зазначте П.І.Б., факультет, № підгрупи та № теми в наступному форматі:

AAAA_BBBB_CCCC_DDDD, де

АААА – назва факультету латинською (наприклад, 2_мед)

BBBB – № групи/підгрупи

CCCC – № теми

DDDD – прізвище студента


6. Приймайте до уваги інструкції, що розміщені безпосередньо на вкладці відповідної дисципліни на сайті кафедри - в деяких випадках вони містять унікальну інформацію. Будьте уважні: завдання для різних груп та потоків та відповідні посилання на гугл-класи, а також e-mail для надсилання відповідей можуть бути різними! Не переплутайте їх!